Apie mus

Sveiki, galbūt Jūs esate tas žmogus, kuris vertina kokybę ir jums svarbu su kuo žaidžia jūsų vaikas? Ieškai savo padūkėliams kokybiško žaislo?
Jei taip, Jūs esate tinkamoje vietoje. Sveiki atvykę į Herkaus-žaislai puslapį. Čia rasite aukštos kokybės prekės ženklo BRUDER žaislus.

Trumpai apie mus: mes esame jaunas ir mažytis verslas. Savo veiklą pradedame nuo 2021-10-14 dienos. Tebūnie tai būna mūsų gimimo data, tikiuosi sulauksime vienerių metų.

Mano vardas Adas, esu šios el. parduotuvės įkūrėjas. Tai padariau įkvėptas savo sūnaus Herkaus. Jam šiuo metu 3 metukai. Jis yra pats geriausias žaislų kokybės testuotojas

Mūsų namai yra pilni įvairiausių gamintojų žaislų, bet laikui bėgant pastebėjau, kad būtent BRUDER žaislai atlaiko jo vaikišką galią geriausiai

Taip gimė idėja pradėti savo šeimos verslą. Ši idėja pareikalavo nemažos investicijos, kad ją galėčiau įgyvendinti. Sunkiausia buvo sutarti visas sąlygas su gamintojais ir įgauti Jų pasitikėjimą. Bet nuo šiandien drąsiai žengiame žingsnius pasitikėdami savimi.

Suprantu ir matau, kad šiuolaikiniame pasaulyje žaislą nusipirkti užtenka kelių minučių. Aplinkui supa begalė parduotuvių ir pasiūla yra didžiulė. Kainos atžvilgiu tikrai visų nenukonkuruosime. Tačiau pasistengsime būti unikalūs ir išsiskirti iš kitų.

Mūsų prioritetas GREITIS ir KOKYBĖ. Žinau tą jausmą kai nusipirkęs žaislą iš el. parduotuvės, jo nemažiau stipriai lauki nei tavo veikas. Juk mes suaugę esame lyg dideli vaikai.

Todėl visus žaislus turime savo sandėlyje ir pažadu žaibišką pristatymą. Nereikės laukti 2-3 savaičių. Net nepajusite ir savo vaikui skirtą žaislą jau matysite jo rankytėse.

O matant tą vaiko džiaugsmą, mūsų širdis tiesiog dainuoja. Ar pažįstat tą jausmą? Aš tai tikrai TAIP! Todėl ir atsiradome mes, Herkaus-žaislai.

Iki pasimatymo